شب
روز
Chris Pratt

Chris Pratt

پرت اولین بار همسر خود آنا فاریس را در فیلم‌برداری امشب منو ببر خونه در سال ۲۰۰۷ ملاقات کرد و تا سال ۲۰۰۸ با او رابطه داشت. آن‌ها دو سال بعد در تاریخ ۹ ژوئیه ۲۰۰۹ در بالی، اندونزی ازدواج کردند و در هالیوود هیلز، لس آنجلس زندگی می‌کردند. پسر آنها، جک، در اوت ۲۰۱۲، نه هفته زودتر به دنیا آمد. در ۶ اوت ۲۰۱۷، پرت و فاریس از هم جدا شدند و سال بعد طلاق خود را نهایی کردند.
او در سال ۲۰۱۸ با کاترین شوارتزنگر که دختر فرماندار سابق کالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر است، وارد رابطه شد. آن‌ها در ۸ ژوئن ۲۰۱۹ در کالیفرنیا ازدواج کردند. اولین فرزند آنها، لایلا ماریا، در ۱۰ اوت ۲۰۲۰ به دنیا آمد. پرت از طریق ازدواج با شوارتزنگر، از اعضای خانواده کندی محسوب می‌شود.

نیکوکاری[ویرایش]
در سال ۲۰۱۵، کریس پرت و آنا فاریس مبلغ یک میلیون دلار به یک مؤسسه خیریه اهدا کردند. که برای کودکان محروم عینک می‌خرید. آن‌ها همچنین مبلغی را به واحد مراقبت‌های ویژه نوزادان مرکز پزشکی سیدرز-ساینای در لس آنجلس بخشیدند و از مؤسسه مارچ او دایم، به منظور پایان دادن به مرگ نوزدان در اثر زایمان زودرس حمایت کردند.
در فوریه ۲۰۲۱، پرت مبلغ ۲۰۰۰۰ دلار برای مبارزه با گرسنگی در کارولینای جنوبی در میان دنیاگیری کووید-۱۹ اهدا کرد. همچنین او با اهدای ۱۰۰۰۰۰ دلار به ایجاد یک مؤسسه خیریه کمک کرد.

منبع : ویکی پدیا

دنیای ژوراسیک قلمرو – Jurassic World Dominion

5.9/10
China - 2022

ترمینال لیست – The Terminal List
تا قسمت 8 (پایان فصل 1)

8.1/10
United States - 2022
آریا مدیا
شب
روز