شب
روز
Colson Baker

Colson Baker

مشین گان کلی و لینکین پارک
مشین گان کلی از ابتدای فعالیت خود، خود را راک استار می‌نامید و اولین آهنگ راک او در سال ۲۰۱۳ با همکاری Sleeping with Sirens انتشار یافت و طی سال‌های بعد آهنگ‌های زیادی در ژانر راک منتشر کرد و وی اولین رپری است که در فستیوال راک و متال Rock Am Ring در سال ۲۰۱۷ اجرا داشته، و در سال ۲۰۱۷ با لینکین پارک نیز، تور مشترک داشت.
سرانجام در سال ۲۰۲۰ یک آلبوم در ژانر پانک راک انتشار داد که آلبوم موفقی بود و در هفتهٔ اول توانست ۱۲۶ هزار نسخه به فروش برود و در بیلبورد به شماره یک از میان دویست آلبوم برتر در جهان، برسد. پس از آن، کلز در مصاحبه ای در سال ۲۰۲۰، اعلام کرد که سبک رپ و هیپ هاپ را ترک نمی‌کند و همچنین در سال ۲۰۲۱، در مراسم رادیو آی‌هارت، آشر، مجری مراسم، از مشین گان کلی سؤال پرسید که آیا او دیگر سبک رپ کار نمی‌کند و کار او با این سبک تمام شده‌است یا نه، مشین گان کلی اعلام کرد که: «هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت سبک رپ و هیپ هاپ را ترک نمی‌کند». همچنین یک طرفدار وقتی در توییتر از مشین گان کلی پرسید که آیا در آینده آلبوم رپ خواهد داد یا نه، مشین گان کلی جواب داد که بله در آینده آلبوم در سبک رپ هم خواهد داد.
آلبوم بعدی وی «فروش رفته‌ی اصلی» (انگلیسی: Mainstream Sellout) نام دارد که در ابتدا قرار بود «با شاخ متولد شده» (انگلیسی: Born With Horns) نام داشته باشد اما پس از مدتی مشین گان کلی، نام آن را به «فروش رفته‌ی اصلی» تغییر داد.
سبک اصلی این آلبوم پانک راک می‌باشد و همچنین چند آهنگ رپ هم در آن وجود دارد که این آهنگ های رپ، همکاری با لیل وین، گانا و یانگ تاگ می‌باشد.
این آلبوم در تاریخ ۲۵-۳-۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) اکران شد و مشین گان کلی به طرفداران خود اعلام کرد که در صورتی که این آلبوم همانند آلبوم قبلی وی، به شماره یک در میان دویست آلبوم برتر در جهان برسد، تا آخر سال ۲۰۲۲ آلبوم رپ و هیپ هاپ خود را انتشار می‌دهد و همچنین اعلام کرد که در این آلبوم، با رپر های زیادی همکاری خواهد کرد.
در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱، آلبوم راک وی، Tickets To My Downfall، توانست به کسب نشان Platinum برسد.

منبع : ویکی پدیا

یک طرفه – One Way

3.8/10
United States - 2022
آریا مدیا
شب
روز