شب
روز
Haley Lu Richardson

Haley Lu Richardson

در سال ۲۰۱۳، ریچاردسون یک نقش تکرارشونده را به عنوان تس در سریال ریونسوود آغاز کرد. او به عنوان مهمان در شبکه دیزنی برای تکان دادن آن ظاهر شد و در تولید آزمایشی «به تصویب رسید» همبازی بود. او نقش جولیانا را در فیلم لایف‌تایم اصلی «فرار از چند همسری» در کنار جک فالاهی بازی کرد. در سال ۲۰۱۶، او نقشی تکراری به عنوان الی در سریال درام فریفورم داشت. فعالیت اولیه او در فیلم شامل نقش اصلی در آخرین بازماندگان و همچنین نقش‌آفرینی در فیلم‌های آستانه هفده‌سالگی و شکافته بود.
موفقیت او در سال ۲۰۱۷ زمانی که در فیلم کلمبوس در کنار جان چو بازی کرد، به دست آمد. او برای بازی در این فیلم نامزد جایزه فیلم مستقل گاتهام ۲۰۱۷ برای بهترین بازیگر زن شد. ریچارد برودی با مروری بر «کلمبوس» در نیویورکر، بازی او را ستود: «ریچاردسون با این اجرا که عملاً با تیزبینی عاطفی و فکری آواز می‌خواند، به‌ویژه در خط مقدم بازیگران نسل خود قرار می‌گیرد.»
در سال ۲۰۱۹، ریچاردسون در فیلم عاشقانه پنج فوت جدا در کنار کول اسپراوس بازی کرد. او در این فیلم نقش یک بیمار مبتلا به فیبروز سیستیک را بازی می‌کند که عاشق پسری می‌شود که به همین بیماری مبتلا است.
اخیراً، او برای بازی در نقش پورتیا، زن جوانی که با رئیسش در فصل ۲ سریال اچ‌بی‌او، نیلوفر سفید، سفر می‌کند، اعلام شده‌است.

منبع : ویکی پدیا

داستان مونتانا – Montana Story

6.7/10
United States - 2021

فاصله پنج قدم – Five Feet Apart

7.2/10
United States - 2019
آریا مدیا
شب
روز