شب
روز
Jaime King

Jaime King

حرفه مدلینگ[ویرایش]
کینگ در نوامبر ۱۹۹۳ و در ۱۴ سالگی، هنگام شرکت در نمایش مد فارغ‌التحصیلی استودیو نانسی بوندز، مدرسه مدلینگ، توسط مایکل فلوتی، استعدادیاب و نماینده آژانس‌های مدلینگ، کشف شد و به شهر نیویورک دعوت شد تا حرفه مدلینگ را به‌طور حرفه‌ای دنبال کند. او به شرکتی که تحت مدیریت جایمی ریشار، مدل معروف سابق، بود پیوست و برای جلوگیری از سردرگمی، کینگ تصمیم گرفت تا از نام مستعار دوران کودکی خود، جیمز، در طول دوران حرفه‌ای مدلینگ خود استفاده کند.
کینگ در اوایل دوران حرفه‌ای خود، به عنوان یک مدل لباس، بسیار موفق ظاهر شد. او در ۱۵ سالگی در مجلات مد وگ، مادمازل و آلور و در ۱۶ سالگی در مجلات مد گلامور و هارپرز بازار ظاهر شد. همچنین تصویر او در کاور استوری مجله نیویورک تایمز نیز منتشر شد.
در سال ۲۰۰۴، کینگ به همراه هلی بری، جولیان مور و اوا مندس به عنوان سخنگوی کمپین تبلیغاتی رولون انتخاب شد و تبلیغات آن‌ها در مجلات، تلویزیون و اینترنت به منظور فروش محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه شد. در سال ۲۰۰۶، کینگ توسط جی-زی، مدیرعامل شرکت روکاویر، به عنوان چهره جدید تبلیغاتی زمستان ۲۰۰۶ انتخاب شد.

حرفه بازیگری[ویرایش]
پس از چندین نقش کوتاه سینمایی، کینگ اولین حضور قابل توجه خود را با فیلم عاشقانه حماسی پرل هاربر (۲۰۰۱) به کارگردانی مایکل بی، در نقش پرستار جنگ جهانی دوم، رقم زد. در همان سال نیز، عنوان استایل‌ساز را از جوایز هالیوود جوان دریافت کرد. در سال ۲۰۰۲ او در فیلم کمدی تنبل‌ها و در سال ۲۰۰۳ در فیلم اکشن راهب ضدگلوله به نقش‌آفرینی پرداخت که اولین فیلم اکشن نقش اصلی کینگ محسوب می‌شود. او در همان سال در موزیک ویدئو رابی ویلیامز نیز حضور یافت. او سال ۲۰۰۵ در فیلم شهر گناه به کارگردانی رابرت رودریگز که اقتباسی از کمیک‌های فرانک میلر بود، در نقش گلدی و وندی، روسپی‌های دوقلو، در مقابل میکی رورک ظاهر شد و در همان سال در فیلم درام دو نفر برای پول با آل پاچینو همبازی شد.

کینگ در کامیک-کان سن دیگو، ژوئیه ۲۰۰۸
پس از چندین نقش سینمایی دیگر، کینگ تصمیم به حضور در تلویزیون گرفت و در مجموعه‌های گری مجرد (۲۰۰۹–۲۰۰۸)، جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون (۲۰۱۲–۲۰۰۹)، هارت آو دیکسی (۲۰۱۵–۲۰۱۱) و تابستان سیاه (۲۰۲۱–۲۰۱۹) حضور پررنگی داشت.

منبع : ویکی پدیا

اسم رمز بنشی – Code Name Banshee

3.6/10
United States - 2022
آریا مدیا
شب
روز