شب
روز
Jason Momoa

Jason Momoa

موموآ تتوهای مختلفی روی بدن خود دارد. برجسته‌ترین این تتوها، تتوی دست اوست. این تتو که از ۹ ردیف مثلث مشکی رنگ تشکیل شده روی ساعد دست او قرار دارد و نوعی تتوی قبیله‌ای است. او در این باره می‌گوید «این تتو تاریکی را از قلب بیرون آورده و نور و روشنایی را وارد آن می‌کند» جیسون موموآ در قسمت بیرونی ساعد دست راست خود جمله Être toujours ivre را تتو کرده‌است که نزدیک‌ترین معنی که می‌توان برای آن در نظر گرفت «همیشه مست» است. در قسمت داخلی ساعد همان دست، موموآ عبارت Pride of Gypsies را تتو کرده‌است.
او تتوی Diablo را روی انگشت میانی دست راست دارد که به یاد پدربزرگ خود که در سال ۲۰۱۳ فوت کرده، می‌باشد. جیسون همچنین یک اسکلت کوچک در میان انگشت شست و انگشت اشاره خود دارد. افزون بر این او نشانه‌ای از دو فرزند خود دارد که با رنگ قرمز تتو شده‌است.

جیسون موموآ در سال ۲۰۱۴
در سال ۲۰۰۸ در یک کافه، مردی با در دست داشتن تکهٔ شکستهٔ یک بطری نوشیدنی به جیسون موموآ حمله کرد و صورت او را زخمی کرد. طی این حادثه صورت موموآ ۱۴۰ بخیه خورد و او مجبور به انجام جراحی پلاستیک شد. بعد از این جراحی، دیگر اثری از جراحت روی صورت جیسون دیده نمی‌شود و تنها یک شکاف روی ابروی او وجود دارد. بسیاری از طرفداران جیسون معتقدند این شکاف، جذابیت او را چندین برابر بیشتر کرده‌است.

منبع : ویکی پدیا

سرزمین خواب – Slumberland

6.7/10
United States - 2022

دیدن – See
تا قسمت 8 (پایان فصل 3)

7.6/10
United States - 2019
آریا مدیا
شب
روز