شب
روز
Sofia Carson

Sofia Carson

موسیقی[ویرایش]
کارسون در سال ۲۰۱۷
کارسون گفته که او عمدتاً تحت تأثیر موسیقی پاپ است و هنرمندانی که «از طریق موسیقی، داستان می‌سازند» تحسین می کند. از هنرمندان قرن بیستمی مانند بیتلز و مایکل جکسون و هنرمندان مدرن مانند اد شیرن و تیلور سویفت به عنوان تأثیرگذارها یاد کرد.
در سال ۲۰۱۲، کارسون به عنوان خواننده و ترانه سرا با ناشر بی‌ام‌آی قرداد امضا کرد. او به عنوان بخشی از بازیگران فرزندان، موسیقی متن این فیلم را در سال ۲۰۱۵ اجرا کرد که به رتبه ۱ بیلیورد ۲۰۰ رسید، از جمله نسخه تکی او از Rotten to the core و همچنین در موسیقی متن فیلم فرزندان ۲ و فرزندان ۳ حضور داشت که به ترتیب به شماره های ۶ و ۷ در بیلبورد ۲۰۰ رسیدند.
در مصاحبه ای در آگوست ۲۰۱۵، کارسون اظهار داشت درحال کار بر روی اولین آلبوم خود است. در مارس ۲۰۱۶، هالیوود رکوردز و ریپابلیک رکوردز رسما اعلام کردند که کارسون یک قرارداد ضبط جهانی مشترک با هر دو شرکت امضا کرده است. اولین تک‌آهنگ او «live is life» بود، که در ۸ آوریل ۲۰۱۶ منتشر شد. در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۷، او تک آهنگ خود “بازگشت به زیبا” را با حضور آلن واکر منتشر کرد و در ۱۵ فوریه ۲۰۱۷، موزیک ویدیوی رسمی این ترانه را در یوتیوب منتشر کرد. “بازگشت به زیبا” توسط جولیا مایکلز نوشته شده است، او همچنین آهنگ بعدی کارسون، درون‌ها و بیرون‌ها را نوشت. در سال ۲۰۱۸، کارسون در سه آهنگ EDM حضور داشت: Rumors از ریهاب، جهان متفاوت از آلن واکر و سان فرانسیسکو از گالانتیس. پس از موفقیت Rumors، کارسون دوباره با ریهاب در تک آهنگ‌های بعدی خود من دوستت دارم همکاری کرد.
در ۲ سپتامبر ۲۰۲۱، موسیقی متن فیلم، پونی کوچولو: نسل جدید را منتشر کرد. او به عنوان صداپیشه یکی از شخصیت ها حضور داشت.

تلویزیون و فیلم[ویرایش]
کارسون در جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۰
حرفه بازیگری کارسون در سال ۲۰۱۴ آغاز شد، زمانی که او در نقش چلسا در سریال آستین و آلی از کانال دیزنی به عنوان مهمان بازی کرد. چند ماه بعد، کارسون به عنوان شخصیت تکراری سولیل در سریال تقلیدش کن انتخاب شد. در سال ۲۰۱۴، او برای ایفای نقش اصلی در فیلم فرزندان از کانال دیزنی انتخاب شد که در آن او ایوی، دختر ملکه شیطانی از سفید برفی را باری کرد.
در ۹ ژانویه ۲۰۱۵، کارسون برای نقش اصلی در فیلم ماجراهایی از نگهداری کودکان از کانال دیزنی انتخاب شد. فیلمبرداری در بهار ۲۰۱۵ برای اولین نمایش تلویزیونی‌اش، در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز شد. در مارس ۲۰۱۶، هالیوود ریپورتر اعلام کرد که کارسون نقش اصلی را در قسمت چهارم مجموعه یک داستان سیندرلایی: اگر کفش‌ها اندازه باشند به کارگردانی میشل جانستن و تهیه‌کنندگی دیلن سلرز، دریافت کرده‌است.

منبع : ویکی پدیا

قلب های ارغوانی – Purple Hearts

7/10
United States - 2022
آریا مدیا
شب
روز